top of page

Kõik vajalik täieõiguslikule toetajale

Tule toeta noori nende seiklustes läbi gaidluse! 
Eesti Gaidide Liit
Annetuskonto: EE192200221055191060
Swedbank
SWIFT HABAEE2X

 

Toeta meie laagriala arendust!

Eesti Gaidide Liit

Laagriala annetuskonto: EE422200221061630476


Täpsem info majandus@gaidid.ee

mark transa.png

Mida on võimalik vabatahtlikuna EGLis teha?

Eesti Gaidide Liit ootab endaga ühinema kõiki asjahuvilisi ja abilisi, kelle südame paneb meie missioon, visioon ja olemus kiiremini põksuma. Meie ridades on võimalik panustada noorte arengusse, heategevuslikesse eesmärkidesse ja tuleviku maailma kujundamisesse. Kuidas?

Eesti Gaidide Liidus on vabatahtlikuna võimalik saada gaidijuhiks, aidata nõu ja jõuga tublisid juhatuse liikmeid, abistada laagrite ja ürituste korraldamisel, laagriehitiste ehitamisel, iganädalaste kokkusaamiste ehk koonduste põnevamaks muutmisel ja paljudel muudel viisidel.

Kui Sinul on huvi meie tegevuse vastu ja inspiratsiooni, mida noortega jagada, kirjuta meile aadressil info@gaidid.ee ja leiame parima mooduse, kuidas saad meie ühtehoidvasse perekonda kuuluda!

raul transa.jpg

Kutsu gaid endale vabatahtlikuks! 

Eesti Gaidide Liidu liikmed aitavad ka teisi suurima hea meelega! Lähtudes meie motost teha iga päev vähemalt üks heategu, oleme avatud kõikidele koostööpakkumistele, abiliste kutsungitele ja vabatahtlikule tööle. Kui Sina või Sinu ettevõte vajate abi heakorratöödel, töötubade läbiviimisel, julgestusel või millelgi muul meile jõukohasel, võta ühendust EGL tegevjuhi Mailiiisiga info@gaidid.ee. Tuleme parima hea meelega!

bottom of page