top of page

Kõik vajalik tubli gaidi lapsevanemale

Aastamaks

Iga gaid maksab esimesel aastal aastamaksu 15€. Alates teisest aastast on aastamaksu suurus 20€.

Suurperedele kehtivad soodsamad aastamaksud, alates teisest lapsest 15€ aasta kohta ühe lapse kohta. 

Aastamaks tuleb kanda Eesti Gaidide Liidu arvelduskontole EE172200221011362422, Swedbank.

Laagrite osalustasud

Lisaks aastamaksule maksab aktiivne gaid ka laagrite osalustasu. Nädalavahetuselaagrite ja suvelaagri hind on sätestatud korraldustiimi poolt.

Laagrite osalustasu tuleb kokkuleppel salgajuhiga maksta kas otse Eesti Gaidide Liidu arvelduskontole EE172200221011362422, Swedbank, või maksta sularahas salgajuhile või kohapeal.

KAIRE ON TRANSA123.png
miial on pitsiline pluus vittu.png

Mida pakkida lapsele laagrisse kaasa?

Laagrisse minnes on oluline pakkida asjad konkreetse laagri ja selle päevakava jaoks. Aruta lapse või salgajuhiga läbi, millised tegevused laagris toimuvad, arvesta laagri pikkusega ning aastaaja ja ilmaga. Selleks, et asjad oleksid kõik koos ja midagi kaotsi ei läheks, pakkige koos lapse asjad korralikku seljakotti.

  • Magamisalus/madrats ja magamiskott

  • Rätik ja pesemisasjad

  • Sööginõud

  • Matkariided ja -jalanõud

  • Gaidivorm ja kaelarätt

  • Vahetusjalanõud

  • Telefonilaadija

  • Hambahari ja -pasta

Millised üritused on tulemas?

Selleks, et juba varakult vajalikud kuupäevad kalendrisse sättida ja laps valmis seada, uuri meie käesoleva gaidiaasta tegevuskava SIIN.

karina_kairele.png

Kuidas saada vabatahtlikuks?

Eesti Gaidide Liit ootab endaga ühinema kõiki asjahuvilisi, kelle südame paneb meie missioon, visioon ja olemus kiiremini põksuma. Meie ridades on võimalik panustada noorte arengusse, heategevuslikesse eesmärkidesse ja tuleviku maailma kujundamisesse. Kuidas?

Eesti Gaidide Liidus on vabatahtlikuna võimalik saada gaidijuhiks, aidata nõu ja jõuga tublisid juhatuse liikmeid, abistada laagrite ja ürituste korraldamisel, laagriehitiste ehitamisel, iganädalaste kokkusaamiste ehk koonduste põnevamaks muutmisel ja paljudel muudel viisidel.

Kui Sinul on huvi meie tegevuse vastu ja inspiratsiooni, mida noortega jagada, kirjuta meile aadressil info@gaidid.ee ja leiame parima mooduse, kuidas saad meie ühtehoidvasse perekonda kuuluda!

bottom of page