top of page
Search

Uus gaiderkogu vanem!☘️ Täna, 29. märtsil toimus Eesti Gaidide Liidu gaiderkogu koosolek, kus valiti uueks gaiderkogu vanemaks gdr Tiia Lillemaa! ☘️


„Otsustasin kandideerida, sest gaidereid on vähe ja tunnen, et neid tuleb juurde saada - nooremaid tagant utsitada, sest siis on organisatsioon ka tugevam. Pealegi, gaidlus on ju mäng, kuid kui sul mängukaaslasi pole, siis on ju igav!


Hetkel on kõige põletavamaks teemaks see, kuidas hoida uusi üksuseid tegutsemas, kui füüsiliselt kokku ei tohi saada. Mõned mõtted on tulekul! Lõbus peab olema ka gaiderkogu tegevus, et nooremad tahaksid samuti kaasa lüüa, seega gaiderkogu seiklused jätkuvad ja juba peatselt kuulete neist teiegi!“⭐️Tiia on gaidiradadel sammunud juba rohkem kui 30 aastat, esimene salk sai alguse 1989. aastal Tartus. Ta on kuulunud nii Eesti Gaidide Maleva kui ka Eesti Gaidide Liidu juhatusse, täites hellakeste tööala juhi, koolitusjuhi, välissekretäri ja 2007-2009. aastal ka peagaidi ametiülesandeid. Üks silmapaistvamaid saavutusi gaidluses on kindlasti Gaidi Käsiraamatu koostamine, millest lähtume gaididena kõik lausa igapäevaselt. Nüüd on aga ees ootamas hoopis teistsugune väljakutse – gaiderkogu vanemana!


Kogu gaidipere nimel soovime sulle palju kordaminekuid, lennukaid ideid ja kärmeid abikäsi! 🥰


Kogu südamest täname ka ametist lahkuvat gdr Aira Lauli, kelle eestvedamisel on gaiderkogu juba aastaid olnud töökas ja igati toetav abiline EGL juhatusele!

58 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page