top of page
Search

Suvelaager 2024 Metsa kutse

Updated: 4 days ago

Gaidiperel on 10.- 14. juulil aeg kokku saada suvelaagriks "Metsa kutse" ja värvilised telgimuhud meie metsa alla pea nädalaseks pesapaigaks sättida. Taas süttivad lõkked, lauldakse, mängitakse kohatakse sõpru ja luuakse mälestusi. Tänavuses suvelaagris teeme oma laagriala veel kodusemaks, seikleme lähiümbruses ja kohtume ka külalistega, kes käinud kaugeid rännuteid, kuid keda tagasi toonud ikka see oma kaitsva metsa kutse … 


Kui teema sind kõnetab ja tekkinud mõtted või mälestused panevad pliiatsi järele haarama, saada meile palun laagri logo ja/või laagri tunnusloo kavand 30. maiks aadressile info@gaidid.ee


Laagri osalustasu registreerudes enne 17. juunit 75 eurot ning hiljem 100 eurot. 

Peresoodustused soodushinnast II pereliige 70€ ja III pereliige 65€.

Peresoodustused täishinnast II pereliige 95€ ja III pereliige 90€.

Laagritasu uuele või aastamaksu mitte maksnud lapsele 90€.


Registreerumine läheb lukku 1.juulil, seega isegi kui osaled ka ainult mõned päevad, registreeru ka kindlasti juba varem!


Kellel on soov osta laagri särk, anna oma soovist ja särgi suurusest märku registreerimisvormil ja võta laagrisse kaasa 12 eurot selle lunastamiseks.


Kellel soovi ja võimalust, saab Laosele tulla juba varem. 8.-9. juulil toimub eellaager, et suuremad ettevalmistused enne suuremat laagrimelu tehtud saaks. 

Ole hea ja anna oma tulekust kindlasti teada info@gaidid.ee


Kolmapäeval, 10. juulil ootame kõiki laagrilisi Laosele kella 12ks. 

Transport Laagrisse jääb üksuste korraldada. 

 

Võta kindlasti kaasa: 

- Sööginõud ja veepudel 

- Hügieenitarbed 

- Magamiskott, magamisalus, telk endale või kamba peale 

- Ujumisriided, rätik 

- Vahetusriided ja jalanõud – arvesta, et ilm võib olla muutlik ning riietus võib mitte ainult märjaks saada vaid ka määrduda 

- Vorm, kaelarätt, must seelik või pikad mustad püksid 

- Putukatõrjevahend, päikesekreem, isiklikud ravimid 

- kõrvaklapid, mis ühtivad sinu telefoniga 

- kui sul on, siis ka binokkel 

- gaidipood tuleb taas, seega võid võtta ka veidi taskuraha 


Hea juht, ühisvarustuses võiks olla vahendeid all-laagri ehitamiseks ja hubasemaks sättimiseks. Täpsemalt saame arutada all-laagrite juhtidega veel läbi kui registreerumine ja gruppidesse jagamine tehtud. Kui kuidagi võimalik kontrollida/ katsetada/ südamele panna, veenduge, et kaasavõetavatel telkidel oleks vajalikud katted ja vaiad olemas. 


Pühapäev, 14. juuli on mõeldud perepühapäevana. Võimalusel võiks vanemad tulla Laosele kella 11ks. Nii saavad ka nemad pisut metsaõhku ja laagrimelu. Veedame ühiselt aega, teeme koos heateo laagrialale, juubeldame lõputseremoonial ja ei puudu sel päeval ka piduroog.  


Kohtumiseni Laose laotuse all !


47 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page