top of page
Search

Suur gaidide kokkutulek Laosel!

Hea gaid!


Edastame kutse suurele gaidide kokkutulekule, millega tähistame Eesti Gaidluse 100. juubelit. Sündmus leiab aset pühapäeval, 20. septembril meile juba armsaks saanud Laose laagrialal. Tegevusi leidub igale maitsele ja ka neile, kes tahaksid hoopis mitte millegagi tegeleda ja vanade sõpradega mõnusalt sumiseda. Saab tutvuda laagrialaga, läbida matkaraja koos gaidlike oskuste proovilepanekuga, laulda gaidilaule ja olla osa maailma vahvaimast seltskonnast. Nagu õigele sünnipäevale kohane, ootab meid pikk laud, esinejad ja sünnipäevatort.

Lisaks tuletame meelde, et 20. september on vormipäev! Kellel on, paneb võimalusel vormi selga või võtab vähemalt kaasa. 


Vajalik on üritusele eelregistreerida enne 10.09. Registreerida on võimalik SIIN. Palume osalejatel tasuda ka sümboolne osalustasu 10€, mis läheb gaidide laagriala arendamiseks. 


Küsimused, mõtted, soovid ja head ideed võib saata Miiale gaidlus100@gaidid.ee või Mailiisile info@gaidid.ee.


Ole hea ja edasta kutse ka oma gaidisõpradele, keda tahaksid kokkutulekul näha. Kutsu kokku oma esimene gaidirühm või sõbrad erinevatest laagritest, sest koos on ju vahvam!


Näeme Laosel!
102 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page