top of page
Search

Koolitus ja juhtide klubi 3.-4. aprillil
Sel tärkaval kevadel ootame kõiki aktiivseid rühmajuhte juhtide klubisse ning teisi tegusaid gaide koolitusele.


Koolitusel saab sel korral lasta loovusel ennast kaasa haarata, määrida oma käed saviga ja aktiivselt õppida, kuidas valmistada maitsvat lõunat endale ja ka sõbrale. Jah, koolitusele võid enda arvutiekraani taha oma tuppa leida endale kas gaidisõbra või lihtsalt sõbra, kellega midagi uut õppida nii sees kui väljas.


Juhtide klubis on rühmajuhtidel aega, et jagada oma kogemusi, rõõmusid ja muresid, õnnestumisi ja puudujääke. Koos vaatame lähemalt, kes ja kus oma koondustel viib läbi milliseid mänge, alustamistavasid, rühmareegleid, järgukavapunkte ja palju muud. Juhid võivad ka nädalavahetuseks leida endale teise sõbra, kellega koos ühes füüsilises ruumis koolitusel osaleda. Kõik osaleda plaanivad juhid on väga oodatud registreerimisvormil teada andma, kas on midagi kindlat, millest nad sooviksid klubis rääkida.


Juhtide klubi ja koolitus toimuvad mõlemad zoomis samal ajal ehk korraga mõlemat head ei saa, kuid mõlema osalejad leiavad nädalavahetuse jooksul võimalusi üksteisega oma kogemusi jagada, niisama jutustada ja ka koolitada. Kõik saavad ühise võimaluse läbi praktika endale koolitaja õpetuste järgi üks imemaitsev lõuna valmistada. Hoiatus: teile tuleb varasemalt pakk!Registreerimine toimub kuni 30. märtsini, teisipäevani.

Korraldajad jätavad endale õiguse teha kavas muudatusi.
29 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page