top of page
Search

Gaidluse suveplaanid!

Suvi tuleb õigele juubeliaastale kohane!Vast oled juba näinud e-kirja ja Facebooki postitust, milles andsime teada, et sel aastal toimuma pidanud suurlaager „Kodu lävel“ lükkub järgmisesse aastasse. Kas see siis tähendab, et gaidlus jätkab alles sügisel?! Absoluutselt mitte!


Viimasel juhatuse koosolekul panime paika selle eriskummalise ja mõnusalt gaidlust täis suve plaanid ja neist kõigist saad nüüd siit lugeda.


1. Juunikuus ootab laagriala juht Maria Bulak sind talgutele, mis toimuvad kahel nädalavahetusel, 12.-14.06 ja 26.-28.06. Neist saad täpsemalt lugeda Maria saadetud meilidest või registreerimislingilt SIIT. Tule pane käed külge!


2. Juulis ootame üksuseid Laose Laagrialale mini-suvelaagritesse. 10.-20.07 on võimalik igal salgal või rühmal broneerida 2-3-päevane laagriala kasutamine, et pidada enda armsat suvelaagrit. Maksimaalselt võib laagrialal korraga viibida 2x20 inimest (2 rühma), suurem inimeste arv tuleb kooskõlastada juhatusega.


Salkade kogunemist toetab ka Eesti Gaidide Liit. Selleks anname suvelaagri korraldamiseks iga lapse kohta 8€/päev söögiraha, toetame transpordirahaga (edasi-tagasi, transport peab olema läbimõeldult korraldatud) ning anname 30€ ka lõkkeõhtu korraldamiseks. EGL toetuse saamiseks tuleb esitada korrektselt vormistatud kuluaruanded, mille põhja leiad kodulehelt Dokumentide alt. Vajalike tegevusvahendite osas võta ühendust juhatuse või Mailiisiga – äkki meil on vajalikud vahendid juba olemas ja saame neid sulle pakkuda!


Registreerida ja kalendriga tutvuda saad SIIN!


3. August tuleb samuti täitsa gaidlusene!

· 3.-9.08 on kõikidel gaididel võimalik lähedaste või sõpradega Tagametsas suvitada, laagrit pidada või koondusi teha. Anna aga teada info@gaidid.ee ja naudi mõnusat metsakohinat või saunaleili!

· 6.08 on kõik vanemgaidid oodatud Vanemgaidide Suverõõmudele Tagametsa! Täpsem info vajaminevast varustusest, ööbimisest ja muust tuleb peatselt.

· Kohe peale suverõõme jätkame motivatsioonipäevadega 7.-9. augustil, selleks koguneme samuti Tagametsas, kuid oodatud on ka kõik gaidijuhid ja gaiderid. Lisainfo motivatsioonipäevade kohta saabub samuti peatselt!


4. Lisaks tähistame ka Gaidlus 100 üritusi, naudime värskeid trükiseid ja Ristikheinalehe erinumbrit. Pidamata ei jää ükski pidu ja ka kokkutuleku info saabub õige pea!

74 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page