top of page
Search

Volbriöö 2023
Armas täisealine gaid!


Ühel päeval paiskab lund, teisel päeval sirab päike – kes teab, millal see õige kevad ja suvi päriselt kohale jõuavad? Ära karda, mul on Sulle imehea uudis! Nimelt üks ja ainus suvehooaja kuulutaja on kohale jõudmas – VOLBRIÖÖ! Raputa õlult kevadväsimus ja ava aken seiklustele ning uutele ja vanadele sõpradele. Aeg on veeta üks mõnus ööpäev oma lemmikus seltskonnas ning neile tutvustada ka oma head sõpra või lausa sõpru. Volbriööl saad mõnusalt ja lõbusalt aega veeta ja ei pea ise muretsema, kuidas seda gaidlust täpselt teistele mitte-teadjatele seletada. Võta lihtsalt sõber kaasa ja las ta saab teada läbi tegevuse.

Seekord saab aega veeta üsna loominguliselt ning üheskoos saame näha gaidlust mitme erineva nurga alt. Samas paneme proovile ka meie vanade heade gaidide oskused ja vilumused ülesannetes, mis neil peaks ööpealt fantastiliselt välja tulema. Päevasel ajal saame koos tegutseda, videvikuhämaruses seigelda ja siis ilmselgelt soojas palavas toas leili võtta ja suplema minna. Kus siis muidu teha hooaja esimene suplus kui mitte volbril?

Kaasa võtta oma lemmik termos, saunaasjad, magamiskott ja mõned mugavad riided, millega saad nii liigutada kui niisama olla. Gaidivormi võid seekord vabalt kappi rippuma jätta ja selle asemel leia endale selga midagi mõnusat rohelist!

Peole tagab sissepääsu vähemalt 1 mitteaktiivne gaidisõber ning vanus 18 ja peale.

Ootame teid Tagametsa Jahilossis 30. aprillil kell 16.00 ja vabanete järgmisel päeval ennelõunal, kuid alles siis kui muru peal üks mõnus pikutus tehtud on.

Kindlasti jaga seda kutset oma sõbrale, sest oleks patt ta sellest ilma jätta. Head asja peab ikka sõbraga jagama!

Registreeri end hiljemalt 24. aprilliks SIIN, et mitte ilma jääda.

Kohtume volbril!

6 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page