top of page
Search

Sügisesed Nõupäevad Viljandimaal!

Nõupäevad tulevad taas! Sul on visoon, milline võiks olla ideaalne Tibude Loendus või Heade Mõtete Päeva laager? Sa tunned puudust koolitusest, mis muudaks sinu maailma? Sa tahad, et EGL oleks aastaks 2030 suurepärane organisatsioon? Sind paelub mõte, et gaidlus Eestis saab 100 aastaseks? Sulle meeldib hääletada? Sulle meeldib raha? Sulle meeldib tegutseda? Sind huvitab meie laagriala? Kui tundsid kasvõi korra äratundmisrõõmu, siis just sina oledki oodatud sügisestele nõupäevadele 14.-15. septembril Vanaõue Puhkekeskusesse Viljandimaale. Alustame kell 10.00, seega ole kohal juba veidi varem :)

Kui sa nüüd kardad, et kogu nädalavahetus on liiga asjalik, siis ole mureta. Laupäeva õhtul saab arutada mitteasjalikke maailmaasju nii saunalaval kui kümblustünnis. Magada saab voodis ja saunalinagi saab kohapealt.

Päike küll veel paitab mõnusalt ja keegi veel sügisele mõelda ei taha, aga siiski registreeri end juba täna! Hiljemalt 6.septembriks peab nimi kirjas olema, muidu kümblustünni ei mahu ;)Kohtume juba septembris Viljandimaal!

10 views0 comments

Recent Posts

See All

Commentaires


bottom of page