top of page
Search

Sügisene koolitus 2023

Updated: Sep 14, 2023Hei, armas vanemgaid ja gaidijuht!


Oled väga oodatud sügisele koolitusele 13.-15. oktoobril Simisalu loodusmajas.


Sel korral on teemaks laagri toitlustamine. Kuidas arvestada toidukoguseid, kuidas toit päriselt ja maitsvalt valmis teha ja selle kõige juures veel eelarve juures püsida? Seda kõike oskad peale seda mõnusat oktoobrikuu nädalavahetust.


Kohtumispaigaks on Simisalu loodusmaja, kus toimub ka ööbimine. Selleks on vaja, et võtaksid kaasa magamisaluse ja magamiskoti.


Koolituse juurde kuulub nii teoreetiline kui ka praktiline osa, samuti läbime koos väikse matka.


Registreerimine on avatud SIIN.


Gaidide sõidujagamistabeli leiad SIIT.


Koolitajateks on:


Asso Kommer - Rabarebane 2023 peakokk, paberitega välikokkade koolitaja, suure praktilise kogemusega välitoitlustaja, kes söödab lastel kõhud täis ka väga kasina eelarve ja iga ilmaga.


Leane Mortis - Naiskodukaitse instruktor ja välikokk, gaidisõber ja endine gaidijuht, tunneb hästi toiduohutuse ja -hügieeni nõudeid, oskab hästi menüüd ja kalkulatsioone koostada.


Kaire Koronen - praktiliste oskustega välikokk, kes paneb ka maiasmokad tervislikku toitu süües keelt limpsama ning särasilmne tiimijuht, kes tõmbab lapsed kaasa kokkama.


Tiia Lillemaa - Rabarebane 2023 köögitiimi juht, kogemustega koolitaja ja (laagri)kokk, oskab koostada lihtsat ja maitsvat menüüd, tellida toitu, suppi kokku keeta ja kaasata lapsi süüa tegema.


Vaido Lillemaa - kogemustega laagrikokk ja laagrijuht, suudab jagada häid praktilisi kogemusi ja näpunäited elust enesest.Koolituse eesmärgiks on sel korral koolitada välja laagrikokad, kes on võimelised toitlustama 10-300-liikmelist gruppi nii sise- kui välitingimustes.


Lisaks! Soovime, et laagrikokad saaksid väga praktilise väljaõppe ja ootame, et koolitatud välikokad teeksid süüa gaidiüritustel sh suvelaagris 2024. Koolituse II osa tunnistuse saab peale välikatla praktikat gaidide suvelaagris.


Kokkuvõtvalt, seekord tuleb käsitlemisele

* Maitsva, tervisliku ja säästliku menüü koostamine

* Toiduainete tellimine

* Köögi varustus ja toidu valmistamine

* Köögi meeskond ja laste kaasamineKes esimesena regab, on parem!

18 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page