top of page
Search

Rüüpa ja MaaliHei, nautleja!


Pane end valmis üheks mõnusaks suvelõpu maalipäevakuks!


Kas oled leidnud end unistamast, et tahaks tegeleda millegi mõnusa ja loomingulisega, lasta mõttel rännata, aga pole leidnud seda õiget aega ja tunnet? Nüüd on õige hetk planeerida see kohe heaga enda suve lõppu.


Kutsume kõiki mõnusale Rüüpa ja Maali üritusele 27. augustil. Üritus leiab aset Laose laagrialal Raplamaal.


Ootame Teid kell 11.00, maalimine kestab 4-5 tundi. Plaanis on inspiratsiooni ammutada nii ümbritsevast loodusest kui ka harjutada kätt inimfiguuri kujutamisel. Laose asub looduslikult väga mõnusas paigas, kus kohtuvad vana metsa tihedus ja põllu laiutav avarus. Kõik leiavad endale sobiva koha, kus võtta aeg maha ja maalida seda, mida näed ja tunned.


Varasem maali või joonistamise taust ei ole oluline, sest kohapeal juhendab tegevusi ekspert, kelle käe all võib rahulikult seda kogemust nautida. Kõik maalitarbed saab kohapealt ning ise midagi muretsema ei pea.


Tervitusena pakume kõigile värskendavat mokteili (alkoholivaba kokteili), kuid järgnevad joogisoovid saavad kõik ise vastavalt maitsele kaasa võtta.


Pilet on 35 eurot, vajalik on eelnev registreerimine, mis on avatud kuni 23. augustini SIIN.

Piletitasu kanda Eesti Gaidide Liit EE172200221011362422 Swedbank. Selgitusse märgi Rüüpa ja Maali ning enda nimi. Osalustasu maksa kindlasti enne ürituse algust, et kohapealse lünkliku leviga probleeme ei tekiks.


Kõikide küsimustega kirjuta julgelt kommunikatsioon@gaidid.ee või Laose laagriala leheküljele.

8 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page