top of page
Search

Jüripäev 2023


Kallis gaid ja gaidisõber, oled oodatud!


Jüripäev toimub 21.-23. aprillil Tori Põhikoolis (Virula 11, Tori)


Laager kannab nime "Legendi jälgedes".


Gaidlus on rohkem kui 100 aastat vana, mis tähendab, et läbi aegade on olnud gaidluses väga palju erinevaid inimesi, mõtteid, tegevusi, laagreid, sõpru, mälestusi. Sinul, kulla gaid, on kindlasti nii mõnigi gaid, kes Sulle igas laagris silma jääb, sest ta on lihtsalt nii uskumatu eeskuju – ta paistab olevat kõikjal ja oskama kõike. Täpselt nii on tundnud sajad inimesed enne Sind, kes on oma suurtele eeskujudele alt üles vaadanud, sest legende gaidluses jagub!


Nagu ikka elus juhtub, tuleb pidevalt uusi väljakutseid ja seiklusi ning mitmed gaidid on samuti läinud oma teisi suuri unistusi püüdma. Ometi on nad jätkuvalt samasugused gaidilegendid, keda ka Sina praegu laagrites imetlusega vaatad. Neid gaidilegende teavad mitmed, neist räägitakse suuri lugusid. Kuid veel parem, toome nad ka Sinu ette jüripäeva laagris, et ka Sina saaksid neid teadma ja nende käest võimsaid oskusi õppida! Ole valmis, et saad kohtuda Sinu jaoks uute ja vanade sõpradega juba aprillis Jüripäeva laagris.


NB! Soodusregistreerimine toimub kuni 14. aprillini. Registreeruda saad SIIN!


Laagri soodustasu on 10 eurot, hiljem 15 eurot. Laagritasu tuleb tasuda Eesti Gaidide Liidu arvelduskontole. Lisaks veendu, et tasutud oleks ka aastamaks.


EE172200221011362422, Swedbank


14. aprillini toimub ka bussile registreerimine juhul, kui Sinu piirkonnast organiseeritakse ühine buss laagrisse. Juhul, kui peale seda kuupäeva laagrisse tulla ei saa, pead siiski tasuma transpordiraha, kui oled ühisele bussile registreerunud.19 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page