top of page
Search

Heade Mõtete Päev 2021

Heade Mõtete Päev veebis!
Laagrites saavad gaidid panna proovile omandatud oskused ja oleme kindlad, et 2020. aasta suurim vilumus on tulnud kõigil videokõnedes, mistõttu olete võimekad tegemaks kaasa kõiki väljakutsed, mis teile antakse. Nii saategi sel aastal Heade Mõtete Päeval näidata oma digioskuseid. Heade Mõtete Päeva laagri teemaks on sel aastal rahu ja kuidas luua rahu enda ümber.


Laager on suunatud kolmele vanuserühmale: vanemgaidid, gaidid ja hellakesed/hundud. Mängime, vaatleme, arutleme, kuidas tekivad konfliktid, kuidas tagada rahu enda ümber ja kui palju tegelikult meie tegevusest sõltub. Kindlasti on teil võimalus veeta aega ka õues, et silm arvuti taga liiga krõlli ei läheks.


 Kui on võimalus, siis võiksid salgad koguneda kokku, kuid mitte suurematesse gruppidesse kui 10+1 inimest (või kuidas lubatakse ja omavahel kokku lepite) ja teha üks väike üksuse laager, kuid samal ajal olla ühenduses kõigi teistega.


 Kui ei ole võimalust teistega kokku saada, siis kõik on oodatud veebi ja me teeme nii, et igaüks saab ikkagi koos aega veeta ka oma salgaga. Kindlasti premeeritakse parimaid auhindadega! Jälgi Facebooki ürituse lehte ja saad aimu, mida kõike võid võita.


 Vanemgaidid saavad keskenduda rahule maailmas ja nuusutavad veidi seda, kuidas saab anda edasi oma sõnumit fotoga.


 Gaidid arutlevad rahu teemal ja selle tagamisel meie riigis ning õpivad tegema multikat.


 Hellakesed keskenduvad rahu tagamisele oma salgas ja inimeste erinevusele. Nad saavad nuusutada Tik-Toki maailma ja kuidas seal tegutseda, õpivad nippe, kuidas teha lahedaid videoid.


Lisaks olge valmis üllatusteks! Saab olema põnev, hariv ja lõbus veebilaager!

Heade Mõtete Päev toimub 19-20. veebruaril sellises keskkonnas nagu Zoom (link jagatakse gaidijuhtide meililistis – ehk siis hoolitse, et sinu noor on saanud lingi). Igale vanuserühmale tuleb erinev link, sest tegevused veidi erinevad. Nb! Kõigile osalejatele on mõeldud ka toiduraha 10€ inimese kohta, mille saab pärast kuluaruandega tagasi. Osaleda saad nii koos rühmaga kui ka üksi.


Registreeri end juba täna: https://forms.gle/vDuHKEwsKjfqXnqh7


Laagri meeskond PSGMikad

27 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page