top of page
Search

Gaidlik perepäev Laosel!

Updated: Sep 9, 2023

Kallis gaid, armas gaidisõber!

24. septembril on kogu gaidipere koos sõprade, sugulaste ja perekonnaga oodatud Laose Laagrialale, et veeta koos üks imevahva päev!


Kui Sul ei ole olnud veel võimalust meie laagriala ja kõikide selle võlude ning vaadetega tutvuda, siis perepäev on selleks ideaalne päev. Samuti on see maailma parim üritus, kus tutvuda gaidluse kui maailma muutva liikumisega ning saada teada, millega üks gaid siis lõppude lõpuks tegeleb, kui seljakoti pakib ja laagrisse läheb.


Päeva sisustamiseks on planeeritud terve hulk töötubasid ja tegevusi, mille hulgast leiab iga naerusuu endale midagi. Liivakast, seiklusmängud, nuputamisülesanded ja gaidlikud oskused on põimitud laagriala tutvustuse ja südamliku lõkkeõhtuga. Väga oodatud on ka gaidid, kelle elutee on hetkeks gaidirajalt kõrvale viinud. Usu, Sa ei taha sellest ilma jääda!

Gaidliku perepäeva sissepääsu pilet maksab 4€ täiskasvanule, 2€ lapse eest ning lemmikloom võib lustima tulla tasuta. Osalustasust saadud tulu läheb Laose ligipääsutee parendamiseks, et järgmisele perepäevale oleks juba sujuvam sõit!


Piletiraha eest saad ühe täitva kõhutäie ja suure hulga põnevaid töötubasid. Lisaks on laagrialal avatud kohvik ning fotonurk, kus on võimalik lisatasu eest teha üks meeleolukas perepilt polaroidi näol. Seega võta kindlasti kaasa sularaha!


Registreeruda saad SIIN.

37 views0 comments

Recent Posts

See All

Комментарии


bottom of page